Restauracja Przyjazna dzieciom

Animatorka

Zapraszamy na rodzinny obiad przy azjatyckich smakach! W każdy weekend zapewniamy opiekę naszych animatorek, abyście mogli spokojnie cieszyć się obiadem, podczas gdy Wasze pociechy będą zajęte zabawami, grami i innymi atrakcjami.

Mokotów / ul. Olkuska 7: w każdą sobotę 13:00 – 17:00

Powiśle / ul. Zajęcza 2b: w każdą niedzielę 13:00 – 17:00

Centrum / ul. Nowowiejska 10: w każdą niedzielę 13:00 – 17:00

Kolorowanki

Codziennie nasi najmłodsi Goście mogą cieszyć się z kolorowanek, które otrzymają od naszego zespołu kelnerskiego w każdej restauracji!

Kącik dla dzieci

W restauracji na ul. Nowowiejskiej 10 znajdziecie kącik zabaw dla Waszych dzieci, który zapewni im wiele radości i świetnej zabawy! Specjalna przestrzeń znajduje się na 1 piętrze w lokalu i jest do Waszej dyspozycji codziennie w godzinach działania restauracji.

Menu dziecięce

W każdej naszej restauracji znajdziecie dania dla najmłodszych, aby Wasze dzieci poznawały smaki kuchni azjatyckiej już od najmłodszych lat!

W menu dziecięcym oferujemy do wyboru WONTON KIDS – delikatny bulion z kurczakiem i makaronem sojowym oraz PANKO CHICKEN – chrupiący kurczak w panierce panko z edamame oraz marchewką. Dzieci kochają także nasze kultowe pierożki na parze! Zachęcamy do odwiedzin i wspólnego odkrywania kulinarnych tajemnic Azji.

Zarezerwujcie stolik już dziś w jednej z naszych 4 restauracji:

ul. Sienna 76 / ul. Olkuska 7 / ul. Nowowiejska 10 / ul. Zajęcza 2b