O Nas

Pełną Parą

to synonim nowoczesnej kuchni azjatyckiej, która choć mocno osadzona w tradycji, nie daje się zaszufladkować i zaskakuje oryginalnymi akcentami.

Jesteśmy dumni z tego, jakie doświadczenia tworzymy dla naszych Gości: klimatyczne wnętrze, dobra muzyka, pozytywni ludzie, koktajlbar i nowoczesna, azjatycka kuchnia. W naszym menu łączymy tradycyjne smaki z odrobiną fantazji i nowoczesnego stylu. Byle było pysznie. 

Kuchnia w naszych restauracjach jest otwarta, a rządzą w niej doświadczeni kucharze z Azji, którzy gotują na Waszych oczach z prawdziwą starannością i pasją.  

Słyniemy z pierożków na parze, ale nasza karta jest na tyle szeroka, by zadowolić rozmaite podniebienia. Tajskie curry, makarony, chrupiąca kaczka, aromatyczna tom kha, sałatka z mango i oczywiście dania dim sum, o których wiemy prawie wszystko. Wszystkie lepimy ręcznie w naszej kuchni.

Dim sum to więcej niż pierożki. To rodzaj tradycji kulinarnej. To sposób ucztowania z niezliczoną ilością przekąsek na stole. Komponując nasze menu, wyszliśmy z założenia, że wszystko smakuje o wiele lepiej, gdy można się tym dzielić z bliskimi. Jak zamawiać? Jak tylko chcecie. My polecamy przyjść większą grupą i spróbować wszystkiego.

Pozwól naszym szefom kuchni zabrać się w niezapomnianą, aromatyczną podróż do ich rodzinnych stron, kosztując ich ulubionych dań przygotowanych z prawdziwą starannością i pasją.
Spotkajmy się w restauracji Pełną Parą. Zapraszamy!

Do Zobaczenia