Catering Eventy

Catering

Dostarczamy catering dopasowany do indywidualnych potrzeb, zarówno małych, jak i dużych.

Nasi szefowie kuchni przygotują dania, które są idealnie dopasowane do rozmaitych okazji. Nie ograniczamy się tylko do potraw z karty, ale chętnie wychodzimy poza nią, aby zapewnić Wam jak największą różnorodność smaków azjatyckich.

Nasz catering to przede wszystkim kwintesencja autentycznych smaków i przepisów, przywiezionych z najdalszych zakątków Azji. Oferujemy pakiety dla firm oraz dla osób prywatnych.

Eventy

Organizujemy wydarzenia od początku, aż do samego końca!

Wydarzenie rodzinne, spotkanie firmowe, standing party z open barem, lunch biznesowy, warsztaty, a może po prostu planujecie wydarzenie dla większej grupy i chcecie, aby każdy wyszedł zadowolony? Eventy w Pełnej Parze nastawione są na indywidualność! Jesteśmy elastyczni, aby móc przygotować dla Was spersonalizowaną ofertę, którą zrealizujemy od podstaw, aż do samego końca.

Nasze motto brzmi: Sharing is caring! Idea dzielenia się i smakowania rozmaitych potraw pozwala zapoznać się z szeroką ofertą naszych smaków.

Nasza oferta

Restauracje „Pełną Parą” zlokalizowane są w czterech miejscach w samym centrum Warszawy (ul. Nowowiejska, ul. Sienna, ul. Olkuska 7 i Elektrownia Powiśle). W każdej z nich oferujemy azjatycką kuchnię serwowaną przez zespół kucharzy pochodzących z Nepalu. Nasza obsługa zapewnia pełen profesjonalizm, gwarantując sukces wydarzenia. Eventy przygotowujemy nie tylko w naszych lokalach, ale także poza nimi.

Mokotów / ul. Olkuska 7: 130 miejsc siedzących / 200 miejsc stojących. Restauracja utrzymana jest w całkowicie innym stylu od naszych pozostałych lokali. Wyczuwalny mokotowski klimat sprawi, że zakochacie się w tym miejscu! Z naszą restauracją połączona jest także sala konferencyjna.

Powiśle / ul. Zajęcza 2b: 125 miejsc siedzących / 200 miejsc stojących; do dyspozycji mamy lokal, przedsionek oraz pergolę. Restauracja gwarantuje magiczne wrażenia, utrzymane dzięki klimatycznemu oświetleniu oraz naturalnej zieleni.

ul. Nowowiejska 10: 120 miejsc siedzących / 180 miejsc stojących. Lokal posiada dwa piętra, w tym salkę VIP, którą można oddzielić zasuwanymi drzwiami oraz kącik dla dzieci.

ul. Sienna 76: 30 miejsc siedzących / 40 miejsc stojących. Lokal jest kameralny i klimatyczny, umieszczony w samym centrum Warszawy.

Każda z restauracji jest klimatyzowana i posiada dostęp do WiFi dla gości. Oferujemy także rozmaite sposoby rozmieszczenia stołów.

Nasz event manager przygotuje spersonalizowaną ofertę dostosowaną do Waszych indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu:

Catering Eventy