Zarezerwuj Stolik

Zapraszamy do rezerwacji stolików!

Wybierz jedną z czterech restauracji!

Nowowiejska 10 (Centrum)

Zlokalizowana w pobliżu tętniącego życiem Placu Konstytucji i Placu Zbawiciela jest idealnym miejscem na szybki lunch, wieczorne spotkanie z przyjaciółmi przy pysznych koktajlach, kolację we dwoje lub niedzielny rodzinny obiad z animatorką dla dzieci. Rozplanowana na dwóch piętrach, a w weekendy i tak często pęka w szwach. To miejsce, w którym rządzi dobra kuchnia i dobra energia.

Zapraszamy do skorzystania z systemu rezerwacji online:

22 230 22 43

Sienna 76 (Wola)

Mały, przytulny dim sum bar, w spokojnej okolicy, a jednak tętniący życiem.

Doskonałe miejsce na szybki lunch lub wieczorne spotkanie tuż przed wizytą w pobliskim teatrze na Woli. Krótkie, starannie wyselekcjonowane menu zaskoczy Cię doskonałymi smakami, a przyjemne i delikatne wnętrze pozwoli Ci się zrelaksować.

To tu zaczęła się nasza przygoda z gastronomią!

Zapraszamy do skorzystania z systemu rezerwacji online:

22 230 24 92

Zajęcza 2b (Powiśle)

Nowoczesna, ale bardzo klimatyczna restauracja w kompleksie Elektrownia Powiśle.

Doskonałe miejsce na szybki azjatycki lunch, przyjemne wieczorne spotkanie lub chwilę relaksu po lub w trakcie spaceru po Bulwarach Wiślanych.  Starannie wyselekcjonowane menu zaskoczy Cię doskonałymi smakami, a na barze oprócz tradycyjnych koktajli, znajdziesz kilka  niezwykłych połączeń z azjatycką nutą.

Latem zapraszamy do dużego, otoczonego zielenią ogródka.

22 230 24 47

Olkuska 7 (Mokotów)

Niezwykle urokliwa restauracja, która doskonale oddaje ducha warszawskiej dzielnicy Mokotów.

Zaskoczymy Was naszymi kultowymi pierożkami na parze, ale także całkowicie nowymi specjałami, których jeszcze nie było w restauracji Pełną Parą!

Piękny, jasny wystrój lokalu sprawi, że poczujecie się tu błogo i przytulnie. Idealnie na popołudniowe lub wieczorne wyjście z najbliższymi.

22 230 24 19

Czekamy Na Ciebie